Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
oj tak cieniuteńkie, lniane, białe spodnie + stringi ....zestaw na "6 z +"
Zgłoś wpis
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
drogie kolezanki wybacza ale ja naprawde potrafie sobie to baaaardzo dobrze wyobrazic......az za bardzo czasami...... wpadne tu jeszcze...byc moze dowiem sie o ciekawszych kombinacjach w ubiorze......kombinacja Nr "6" jak najbardziej OK....
pozdrawiam panie w "letnich spodniach"
Zgłoś wpis
85 Postów
Marta U
(sagowska)
Gaduła
od 15 lat juz chodze w glanach i bojowkach i od czasu do czasu w sukienkach i glanach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No i znowu potwierdza sie, "'ze nie to ladne, co ladne, ale co sie komu podoba"'

Od siebie dodam, ze jak jest jeszcze dobrze dobrane do osobowosci, okolicznosci
i oczywiscie samopoczucia danej osoby I NIE ZAPOMNIJMY PROSZE O FIGURZE!
to nie byloby tematu, a kreatorzy mody staliby sie bezurzyteczni... stylisci bezrobotni.

Nie wazne, czy sukienka, spodnie, glany, szpilki, czy tez afro na glowie.
Wazne jest, azeby w jakis sposob zasygnalizowac odbiorcy - potocznemu widzowi z ulicy, TU JESTEM, kim jestesmy?

Ubior to tez srodek komunikacij, ale niestety duzo z nas o tym zapomina..,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Estetyka, harmonia, dobrze zachowane proporcje w stylu (objetnie jakim) tylko podkreslaja nasze walory, a przeciez o to w tym chodzi????



Wiec bawmy sie moda,roznego rodzaju kombinacjami!!!

Nie zapomnijmy jednak spojrzec krytycznym wzrokim w lustro przed wyjsciem z domu.


I nie zaszkodzmy sobie strojem!

Dorzucam pare propozycij, ktore ja osobiscie bardzo lubie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co, do tematu wczesniejszego... adidaski,hmhammmm.

Owszem, nie mam nic przeciwko adidaskom, demange jeans i bilaym Tshirt,
uwazam, ze moze to wygladac rownie korzystnie na kobiecie jak lniane spodnie
i stringi Hiii.
Ale tego typu outfit wybieram raczej do miejsc, gdzie musze intensywnie
pobiegac... czyli np. plac zabaw.
Wygodnie, swobodnie, schludnie i wbrew pozorom sexi.

Magda, jeans + bialy Tshirt + slippers = rewelacja!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wow jaki ciekawy temat wybieram spodniczke nie lubie sukienek uwazam ze kobieta jesli dobrze dobierze calosc do swojej sylwetki we wszystkim bedzie wygladac sexi....co do adidasow-nie nosze nie lubie nie podobaja mi sie...
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
A ja uwazam ze zadbana kobieta we wszystkim wyglada dobrze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dla mnie spodnie caly rok,a sukenka jesienia, zima.A dlaczego???Prosze nie zapominac o tym,ze nie kazda kobieta moze pokazywac swoje nogi.Moze miec np.zylaki,widoczne blizny pooperacyjne ,ktorych niestety nie da sie zlikwidowac.A pa za tym nogi poprostu zle wygldaja w sukience,u niektorch kobiet.Wiec czy zgodzicie sie ze mna????
Zgłoś wpis


Bliżej nas